JSME NEJMÉNĚ ENERGETICKÁ GENERACE, co se kdy pohybovala po této planetě

04.05.2022 TAKÉ CÍTÍTE ÚBYTEK ENERGIE? VRACÍ SE VÁM ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY? OBJEVUJÍ SE VÁM NOVÉ A NOVÉ ALERGIE?

POKUD PŘEMÝŠLÍTE, KDE "VZÍT" ENERGII?

Prozradím vám jeden způsob, který by vás určitě nenapadl...


Zabalte se do bavlnky :-)

NENÍ totiž vůbec jedno, zda jste oblečení v umělých či v přírodních vláknech. Pokud je vaše oblečení převážně např. z polyesteru, který má pouhých 630 bovisů, ("zdravá" výše bovisů je 6-7000), je vaše energie prudce srážena po celou dobu nošení!

Bovisová výše těchto "umělin" je totiž více než žalostná.

Bovisové hodnoty umělých vláken jsou podobné jako hodnoty různých druhů škodlivých zón.(OD 400 - 1500 BOVISŮ). (GPZ, psychogenní a patogenní zóny)

Oblečení z umělých vláken působí tudíž podobně, jako když se pohybujete v geopatogenní zóně, či v elektro smogu, nebo jiné patogenní, či psychogenní zóně, 

se všemi svými negativními dopady, což se může projevit prudkým poklesem energie, výskytem různých kontaktních alergií, oslabením imunity. To vše je průvodním jevem nošení novodobých umělých materiálů. Alergie na polyester je dnes na vzestupu a trpí jí velká část lidí...jen o ní možná NEVÍ.


Syntetická vlákna Polyamidy (PAD): Nabízí sice "výhody" v odolnosti, trvanlivosti a levnější ceně. Energeticky jsou na tom ale opravdu žalostně.

PŘÍRODNÍ ROSTLINNÁ A ŽIVOČIŠNÁ VLÁKNA SE NAOPAK MOHOU PYŠNIT VYSOKÝMI BOVISOVÝMI HODNOTAMI nad 6000 BOVISŮ.

Pojďme se tedy podívat blíže na to, co většina z nás dnes nosí na sobě.

Oblíbili jste si módní nemačkavé, rychle schnoucí oblečení z umělých vláken? Sportujete v moderních materiálech, jako je suplex, modal, lelosi atd? Pak vězte, že tyto materiály jsou nízko vibrační (mají velice nízkou bovisovou hodnotu) a snižují vaši radiovitalitu 

= KRADOU VÁM ENERGII.

Takže...pokud se oblékneme do syntetického oblečení, které má  v průměru 650 bovisů, bude muset naše tělo "šroubovat" energii nepřetržitě zpět na 6000 bovisů, výši, která zajišťuje bezproblémové fungování všech našich těl - jak energetických, tak i těla fyzického. (totéž musí člověk ale dnes vyrovnávat rovněž díky nízko energetické stravě, elektrosmogu, osobnímu stresu atd...) Proto  už to nakonec organizmus  prostě nedokáže a tak se většina lidí "courá" s méně než 4000 bovisů a mizivými aurami)


ZABALTE SE RADĚJI DO BAVLNKY - VSAĎTE NA PŘÍRODNÍ VLÁKNA

Neboť...v umělých vláknech jako je polyester, duté vlákno, či další umělá vlákna jste okrádáni o bovisy, o vaši radio vitalitu. Nemluvě o stále častější alergii hlavně na polyester, který je součástí nejen oblečení, ale také ložního povlečení, polštářů a přikrývek (duté vlákno je polyester), je součástí závěsů, koberců, záclon, ale také např. respirátorů. Na trhu např. nebyl ani jeden respirátor bez polyesteru.

Oblečení ale není jediným "záškodníkem" a vysavačem vaší energie

Na noc totiž složíte hlavu na polštář z paměťové pěny (polyester), přikryjete se přikrývkou z dutého vlákna (polyester), povlečenou do polyesterového potahu, na sobě máte polyesterové pyžamo, či noční košilku. 

Na noční stolek položíte svůj mobil (400-500 bovisů), na kterém máte budík, nemluvě o zapnuté wifi, či PC, TV...a ještě si tak nasytíte svůj prostor elektrosmogem - (další snížení energie kolem vás), nemluvě o tom, že navíc můžete mít v pokoji skutečnou geopatogenní zónu, či jiné škodlivé zóny. Není divu, že špatně spíte a ráno se budíte neodpočatí, bez nálady a třeba s divnými fleky na obličeji


FAKTA. 

Žijeme v době vysavačů energie. Odřízli jsme se od přírody, města a ulice vylili asfaltem, stromy a příroda, která umí energii našim tělům doplňovat, musí čím dál tím častěji uvolňovat místo parkovištím, chodníkům, novým domům, bankám, restauracím... prostě civilizaci. Obklopili jsme se zářiči elektrosmogu v podobě mobilů, chytrých hodinek, počítačů, klimatizací atd.(bovisové hodnoty přístrojů v průměru + - 500 bovisů), oočkovali jsme svá těla nebezpečnými a neprozkoumanými vakcínami, oblékli jsme se do umělých vláken, a sami sebe navíc vystresovali do maxima, takže valná většina populace je dnes "na prášcích" (užívá chemické léky), které se "pyšní" energetickou hodnotou 0 bovisů, stejně jako celá chemie (která má rovněž 0 bovisů). Masivně používáme chemických postřiky, které si cpeme do půdy, a potraviny si otravujeme konzervanty, čímž významně srážíme jejich "živou energii".


VŠE MÁ SVOU ENERGII A VIBRACE. 

NAPŘ. JÍDLO Z MIKROVLNKY PŘIŠLO DÍKY ZÁŘENÍ O VEŠKEROU ŽIVOU ENERGII. Cpeme se  "hmotou" bez energie, o vitamínech nemluvě, a krmíme jen své tukové buňky prázdnými kaloriemi.

Stáváme se tak tlustými podvyživenými (máme velké množství tuků, vysokou váhu, ale současně trpíme podvýživou živinami... To vše vůbec neprospívá nejen našemu zdraví, ale ani psychické pohodě.

Není tedy divu, že jsme nejméně energetická generace, co se kdy pohybovala na této planetě.

Celou situaci navíc rapidně zhoršila covidová doba, s nošením roušek a respirátorů z umělých materiálů, kterými jsme si "přivřeli" kyslík a otrávili svá těla díky "Petriho miskám" (roušky), ve kterých jsme si namnožili do maxima své vlastní vydechované odpadní látky - bacily, bakterie a viry a dobrovolně/nedobrovolně jsme je vdechovali zpět do svých plic.

Díky tomu všemu většina lidí již přišla o značnou část své imunity,

což se začíná projevovat zvýšenou nemocností a návratem již dříve vyřešených zdravotních problémů, rozvoji alergií, problémů s kůží, únavou a také výskytem či návratem těch nejtěžších onemocnění, jako jsou různé druhy rakovin.


NENÍ TEDY VŮBEC LEHKÉ SI DNES SVOU ENERGII UDRŽET. A tak.. jak se říká...

KDE VZÍT A NEKRÁST?

Jak bylo řečeno výše...

OBLÉKNĚTE SE DO BAVLNKY A PŘIJMĚTE ENERGII (BOVISY) Z PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ

Způsobů, kde "vzít" energii, je ale více. Různá energetická cvičení, pobyt v lese, u vody...už chápete, proč je vám u moře tak dobře? Jsou tam vysoké bovisy, které vytváří pohyb mořských vln. Další možnosti - "nabíječky" aury, které nepřetržitě pumpuji energii /bovisy/ do těla i do aury a pod.


BOVISY - RADIOVITALITA...o co jde

Vše kolem nás i my sami máme určitou výši bovisů. Neutrální výše je 6-7000 bovisů. Dnes jsme bohužel obklopení "vysavači energie" ve formě radiačního záření, které nemá ani 500 bovisů a svou destrukční silou působí na úbytek našich vlastních bovisů při jejich používání. Patří sem mobil, PC, wifi, TV, mikrovlnka, klimatizace atd.

Dalšími žrouty jsme si my sami. Pokud se často nacházíme v nízkých/nízko vibračních emocích, kterými jsou strach, smutek, vztek, lítost atd.

A mezi další žrouty bovisů  patří také - jak bylo řečeno - naše OBLEČENÍ , LŮŽKOVINY, ZÁVĚSY, KOBERCE... KTERÉ JSOU VYROBENY Z UMĚLÝCH VLÁKEN.

Pokud se oblékneme například do polyesterového oblečení, které má pouhých + - 650 bovisů, bude muset naše tělo "šroubovat" energii těla nepřetržitě zpět na 6000 bovisů, výši, která zajišťuje bezproblémové fungování našich těl - a to jak energetických, tak i fyzického.

Bovisové hodnoty přírodních vláken

Textilní vlákna

Přírodní Rostlinná - bavlna, len, konopí, esparto

Živočišná - hedvábí, vlna

 • Bavlna - 6200 bovisů

 • Přírodní hedvábí - 7750 bovisů

 • Umělé hedvábí - 900 bovisů

 • Len - 8300 bovisů

 • Ovčí vlna - 9300 bovisů

a umělá vlákna


Bovisové hodnoty látek z umělých vláken

 • Polyester 630 bovisů

 • Nylon - 710 bovisů

 • Polyamid - 600 bovisů

 • Lycra - 1500 bovisů


 • Směsi

Modal - jde o vlákno, které je vyrobené na bázi regenerované celulózy, základní surovinou pro jeho výrobu je bukové dřevo - 3800 bov. ),polyamid - 600 bov. Lycra - 1500 bov., Suplex - Složení: 82% polyamid- 18% lycra,

značka "Lelosi"-/jde o směs polyesterových vláken/ - 400 bovisů atd...

Syntetická Polyamidy, polyestery, nylon, silon...

Alergie na polyester a jiná umělá vlákna je typ alergie na látky, označovaný také jako textilní dermatitida. Dochází k ní, když se vaše pokožka změní po kontaktu s určitým oblečením nebo jinými látkami.

NEJEN.

Textilní vlákna nebo tkanina mohou způsobit podráždění pokožky, nebo velice často kontaktní alergii na umělá vlákna a chemické přísady používané ke zpracování tkaniny. To může zahrnovat prací prostředek a barvivo, které výrobci textilu používají. Dále můžete cítit úbytek energie a náchylnost k nemocem i k dalším druhům různých dalších alergií.

ÚBYTEK BOVISŮ - naší energie/radiovitality - V POLYESTERU A DALŠÍCH UMĚLÝCH VLÁKNECH

Aneb...způsob, jak mohu zamezit ubývání své energie/radiovitality/bovisů, a ulevit svému imunitnímu systému od nepřetržitého boje, který musí svádět v boji s alergeny

Bovisové hodnoty umělin jsou podobné jako hodnoty různých druhů škodlivých zón. Oblečení z umělých vláken tedy působí podobně, jako když se pohybujete v geopatogenní zóně, či v elektrosmogu, nebo jiné patogenní, či psychogenní zóně, se všemi svými negativními dopady.

Vyhýbejte se syntetickým vláknům

Podívejte se na štítky s obsahem na každém textilním produktu, který si koupíte, včetně těchto položek, které často obsahují polyester či polyamidy, polyestery, nylon, silon...

 • koberce

 • prostěradla

 • cvičební oblečení

 • pyžama

 • košile a halenky

 • khaki kalhoty

 • hračky, které mají vlasy nebo srst

 • duté vlákno - pozor na to, v čem spíte. Vliv bovisů - 630!!!, které na vás během spánku působí a kradou vaši radiovitalitu

 • + - 8 hodin (polštáře, deky, povlečení, pyžamo)

PRO ZAJÍMAVOST

Přírodní rostlinná vlákna se mohou pyšnit vysokými bovisovými hodnotami

Bavlna Vyrábí se z jednotlivých rostlin (bavlníku). Bavlněná vlákna představují bavlněný chomáček, který se objevuje po prasknutí tobolky. Od semen se odděluje mechanicky a před předením a tkaním se lisují do žoků.

Len Vyrábí se z vláken rostliny lnu (Linum usitatissimum), která se pěstuje po celém světě. Po odstranění semen se len namáčí, suší a pak mezi dřevěnými válci a ocelovými turbínami drtí, čímž se zbaví dřevitého obalu (pazdeří). Získají se 60 - 90 cm dlouhá vlákna a tzv. koudel dlouhá 10 - 15 cm. Potom se len češe, potahuje a navíjí na cívky. Tím vznikne tenký přást, který se přede na přízi.

Konopí. Pěstuje se téměř na celém světě, dává vlákna okolo 1 m dlouhá


Přírodní živočišná vlákna také oplývají vysokými bovisy

Hedvábí Přírodní neboli pravé hedvábí je měkké, pevné a jemné vlákno. Je tvořeno výměšky žláz motýla bource morušového (Bombyx mori). Z nich si motýl vytváří kuklu. Hedvábné vlákno se získává následným rozvinutím této kukly (obr. 7). Výroba hedvábí byla známá v Číně již 2500 l. př. n. l. Hedvábí se vyrábí i uměle (synteticky) - bovisová hodnota je nesrovnatelně nižší od přírodního hedvábí.

Vlna Získává se spřádáním srsti některých zvířat, např. ovce, lamy, velblouda, kozy, králíka apod.

Merino je vlna z ovcí stejnojmenného plemene; nejvíce se toto plemeno chová v Austrálii. Kašmír je materiál ze srsti kašmírových koz.

Mohér je velmi jemná vlna z angorských koz. Angora je srst angorských králíků. Lama vikuňa. Srst lamy vikuni je nejjemnější vlna, jaká existuje. Lama alpaka je podobně jemná, ale dostupnější než vikuňa a výrazně levnější. Velbloud také dává jemnou vlnu, podobnou lamí.

Syntetická vlákna Polyamidy (PAD):

Nabízí "výhody" v odolnosti, trvanlivosti a levnější ceně. Energeticky jsou na tom opravdu žalostně.

Silon, Nylon, Dederon, Perlon Syntetická vlákna s vysokou odolností vůči poškození. Díky jejich relativně nízkému bodu tání však nejsou příliš odolná vůči vysokým teplotám. Použití: například na výrobu jemných punčoch, dámského spodního prádla, korzetů a plavek

Polyestery (PES): Tesil, Diolen, Terilen či Lavsan Syntetická vlákna, která jsou odolná vůči vysokým teplotám (obr. 10). Tento materiál je velmi trvanlivý. Použití: například na výrobu dámského a pánského oblečení, záclon a závěsů, kravat a výplní do peřin.

Polyakryl, akryl Je to syntetické vlákno, které má podobnou texturu jako vlna. Neplstí, nesráží se a snadno se pere. Je ale citlivý na vysoké teploty. Vlákno je pružné a měkké, velmi vhodné k mísení s vlnou a jako alternativa k vlněným výrobkům.

Viskóza, umělé hedvábí Tato syntetická vlákna se získávají přeměnou přírodní mikro molekulární látky celulózy. Princip výroby spočívá v tom, že se celulóza rozpouští a následně se, po protlačení tenkými tryskami, vytváří jemné vlákno