5 TIBEŤANŮ - cvičení pro dlouhověkost

25.10.2023

CVIČENÍ PĚT TIBEŤANŮ – tibetské rity

aneb – omládněte pohybem, dechem, vizualizací

(tajné cvičení tibetských mnichů)

Máte 5 - 10 minut denně PRO SEBE??? ZKUSTE NEJKRATŠÍ A ZÁROVEŇ NEJÚČINNĚJŠÍ CVIČENÍ - 5 TIBEŤANŮ . Z duchovního hlediska tyto cviky otevírají všech sedm čaker a aktivují energetické proudy, aby mohly volně přes meridiány pronikat do celého těla, aktivovat životní sílu, prodlužovat telomery, oživovat mitochondrie, omlazovat celý organizmus.Cvičení se stává účinné při každodenním praktikování. Jde o nejrychlejší způsob obnovy zdraví a mladosti s minimálními nároky na čas – finance – fyzickou kondici.

To, že cvičení Pět Tibeťanů pochází z Tibetu asi zdůrazňovat není nutné. Veškerá filozofie vychází z moudra východní medicíny, podle které se v těle nachází energetická centra, tzv. čakry, a energetické dráhy, tzv. meridiány. Aby organismus fungoval tak jak má je nezbytné, aby tyto čakry i meridiány byly volně prostupné pro energii. Důvodem spousty neduhů jsou blokády právě na těchto místech. 

Průvodním znakem pravidelného cvičení je prodlužování telomerů a podpora činnosti mitochondrií, což se příznivě projeví na celkovém omlazení celého organizmu, obnovením správné funkce vnitřních orgánů a přílivem psychické pohody. Při cvičení je velice vhodné zapojit rovněž vizualizaci a při každém cviku vidět sám sebe v podobě, kterou si přejeme. ŠTÍHLEJŠÍ, MLADŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ.

Cvičení příznivě ovlivňuje žlázy s vnitřní sekrecí a tím také hladinu hormonů. Jestliže právě tyto látky nejsou v těle v normě, člověk je náchylnější na onemocnění, je náladový, chybí mu energie apod. Příznivě působí rovněž na pohybový systém. Cvičení zlepšuje pevnost kostí. Zlepšuje se celkové držení těla. Takže výsledek je, že je člověk vzpřímenější, odbourávají se kulatá záda a mírní se tak i případné bolesti zad. 

Navíc cvičení posiluje břišní svaly. Podmínkou správného cvičení jsou hluboké a plné správně provedené nádechy a výdechy. Důvod je prostý. Dostatečný příjem kyslíku je nezbytný pro dobré okysličení organismu a pro následné spalování energie. Tak vzniká jednoduchá rovnice, kdy čím více kyslíku, tím rychlejší metabolismus a tím snadnější hubnutí. 

Typické pro toto cvičení je ztráta např. dvojité brady nebo nechtěných OTP (ozdobných tukových polštářků) na břiše. Dalším velmi pozitivním účinkem je ovlivnění mozku a zlepšení kognitivních funkcí. Po zacvičení Pěti Tibeťanů ucítíte velký příval energie, jako kdyby jste právě vypili hrnek silné kávy! Navíc velmi jasně přemýšlíte. Po delším cvičení se zlepšuje psychika a spoustu životních situací tak lidé zvládají daleko lépe.

Cvičení se stává účinné při každodenním praktikování. Jde o nejrychlejší způsob obnovy zdraví a mladosti s minimálními nároky na čas – finance – fyzickou kondici.

Zkušenosti lidí, kteří se tomuto cvičení pravidelně věnovali více než 8 let.

  • Vypadali tak o 10 let mladší

  • neměli žádné zdravotní problémy ani nemoci

  • nikdo z nich neměl nadváhu

  • všichni byli pozitivní, s věčně dobrou náladou

  • všichni byli kupodivu ve svém životě úspěšní

5 tibeťanů – z  duchovního hlediska tyto cviky otevírají všech sedm čaker a aktivují energetické proudy, aby mohly volně přes meridiány pronikat do celého těla, aktivovat životní sílu, prodlužovat telomery, oživovat mitochndrie, omlazovat celý organizmus.

Každý rit má jistý duchovní obsah, cíl a náboj, pramenící z nejhlubšího skrytého nitra. Aktivací retikulárního systému se harmonizuje pravá a levá hemisféra mozku, což má blahodárný vliv na zlepšení kognitivních funkcí.

Tyto cviky byly vyvíjeny tišíce let osvícenými tibetskými lam žijícími v meditacích a souladu s přírodou i celým vesmírem. Protože existovala obava, aby se těchto ritů nezmocnili okultisté, a jiné sekty, některé detaily byly záměrně zamlčeni či změněny, s čímž je možné se setkat v některých publikacích a na internetu i dnes.

CVIKŮ JE 5 a platí pro ně jisté společné zásady, které se týkají hlavně dýchání. Každý rit se opakuje 21 x a pro zesílení účinků je doporučováno cvičit pod širým nebem, ideálně naboso, kde nic nebrání vstupu kosmické i zemské energii práně do těla.

Nadechuje se VŽDY NOSEM, výdech libovolně. Dýchá se do břicha, při pohybu dech stále plyne a nikdy se nezadržuje.

DŮLEŽITÉ – každý rit začíná s hlubokým výdechem, kdy se zbavíte zkaženého vzduchu v plicích.

POHYB – začíná S NÁDECHEM v okamžiku svalového napětí (těžší část cviku) a pokračuje výdechem při uvolnění (lehčí část cviku), což se liší od systému dýchání při běžném cvičení, posilování, aerobiku atd. Jakmile hlava překročí parietální bod (temenní část hlavy), otevřou se ústa a zase se zavírají, když se vrací do výchozí polohy. Po každém ritu se postavíte a VYROVNÁTE ČAKRY. Pak dáte ruce v bok a zhluboka se 2x nadechnete a vydechnete po páteři.

zdroj info - kniha Indigová realita od Simona Loyda


CO CÍTÍTE PO SPRÁVNĚ PROVEDÉM CVIČENÍ 5 TIBEŤANŮ - energii - příjemné protažení - dobrý pocit/ hrdost na sebe. 

CO BYSTE při správně provedeném cvičení CÍTIT NEMĚLI: bolest zad - únavu. 

Pokud vás po cvičení bolí v zádech - pozor, zřejmě některý z cviků provádíte ŠPATNĚ.

1. možnost špatně provedeného cviku - ve druhém Tibeťanovi se vaše bederní páteř NEDOTÝKÁ ZEMĚ, naopak se prohýbáte a "taháte" nohy vzhůru místo břišními svaly, bedry. Raději méně opakování, ale s páteří přitisknutou k zemi. 2. možnost špatného provedení cviku - při cvičení třetího Tibeťana se "lámete" v bedrech, místo abyste prováděli hrudní záklon - to znamená - měli byste vypínat dopředu hrudní kost. Nejde o hloubku záklonu, ale o otevření hrudníku .Pokud cítíte ÚNAVU, SNIŽTE POČET OPAKOVÁNÍ 

ZAČÍNÁME -  pár vylepšení pro podporu výsledků cvičení. 

 POČET OPAKOVÁNÍ. Jako úplní pohyboví nováčci - začínáte 3 opakování a postupně si přidáváte např. obden 2, až se dostanete k finálnímu 21 opakování. ALE - pozor - pokud vaše tělo naznačí při např. 17 (14, 10...) opakováních, že dál už si přidávat nechce...je to PLNĚ DOSTATEČNÉ pro stav vašeho organizmu. Důležité je DÝCHÁNÍ při cvičení, A TO SPRÁVNÉ DÝCHÁNÍ, které je tak trošku "jiné" než při jiných druzích cvičení a správné provádění cviků. Nicméně - cviky jsou opravdu NENÁROČNÉ, přesto VYSOCE ÚČINNÉ . 


KDYŽ UŽ BUDEME VĚNOVAT ČAS SOBĚ PŘI PROVÁDĚNÍ CVIČENÍ...

CO JEŠTĚ, JEŠTĚ MŮŽEME UDĚLAT???

1. Přidat do zátylku malou KOSTKU LEDU pro aktivaci bodu omlazení. Jde o techniku KRYODYNAMIKA - 2. Můžete během cvičení provádět techniku OILPULLING -  zázraky žvýkání oleje 3. Můžete si během cvičení opřít jazyk o horní patro a aktivovat tak "nebeský" bod na horním patře, bod pro spuštění omlazování + podporu funkce šišinky mozkové. 4. Můžete si do pupíku kápnout olej - pupík je ústředním bodem našeho těla a prochází jím velké množství žil - volba oleje a vliv - 5. Můžete si na ruku, nebo na skleničku s vodou napsat aktivační číslo pro omlazování /podle učení G. Grabovoie/ a nechat jej na sebe působit nejen při cvičení, ale i během celého dne. Číslo pro omlazování - 1489999číslo pro sebe léčení - 721348192

TO VŠE JAKO VYUŽITÍ ČASU PŘI CVIČENÍ :-)

CO ZNAMENÁ PRAVOTOČIVÁ, LEVOTOČIVÁ ENERGIE TĚLA a VLIV Tibeťanů

 TÉMA PRAVOTOČIVÁ A LEVOTOČIVÁ ENERGIE

Stručně: Energie těla by měla být PRAVOTOČIVÁ, jelikož pravotočivá rotace podporuje správné fungování vnitřních orgánů, a obnovu buněk v DNA. Naopak levotočivá energie, je destruktivní, dochází k únikům energie, je omezena regenerace těla. 

A nyní pozor.

 PO PROVEDENÍ PRVNÍHO TIBEŤANA SE VAŠE ENERGIE PŘETOČÍ NA PRAVOTOČIVOU,

 druhý způsob rychlého přehození energie z L na P - MŮŽETE SE NASPINOVAT, prostě sami sebe vložit mezi ruce a 3-5x za sebou projet rukama, které jsou v pozici spinování, kolem svého těla. Energie se během půl minuty přetočí na pravotočivou 

PODROBNĚ K LIDSKÉ ENERGII. Lidská podstata je pravotočivá, tedy světelná. Dvouvláknová šroubovnice DNA je pravotočivá. Věda jednoznačně uznává skutečnost, že genetickým základem bytosti člověka je dvouvláknová pravotočivá šroubovi

ce DNA. Nezná však důvod, proč je to právě pravotočivá šroubovice a ne levotočivá. Konzumace zvířecího masa, rozšíření geneticky modifikovaných plodin, ohřívání jídel mikrovlnnou troubou, používání potravin a dalších výrobků uměle obohacených smrtelně jedovatým fluorem. To je čtveřice faktorů, působících na fyzické úrovni, které nejvíce narušují naši bioenergeticky pravotočivou hmotnou lidskou podstatu. Dalším důvodem je pití levotočivě orientované vody z kohoutků. Voda v přírodě má vždy energii levotočivou, úpravou vody a protažením vodovodním potrubím se rotace vody "přehodí" na levotočivou. JAK MŮŽEME OVLIVNIT ROTACI A KVALITU KOHOUTKOVÉ VODY, která je mimochodem stále mnohem lepší než voda z plastových lahví... SPINOVÁNÍM , a dále APLIKACÍ VYSOKOVIBRAČNÍCH ČIPŮ NA VODOVODNÍ BATERIE. 

Rovněž vliv energetických KABELŮ na čakrách, kdy je nám kradena naše energie, přetáčí naši energii na levotočivou  a dále vliv nízkých entit v auře, kdy se entity "živí" naší energií, způsobuje přetáčení energie na levotočivou  A tak si sami podřezáváme čistou pravotočivou větev života pod sebou. Věda se znovu vrací k činnostem, které v minulosti vyvolaly katastrofy a pády civilizací. Genetické manipulace, křížení nesourodných forem života, klonování. Doporučování dobrovolné konzumace jedů. Tento dnešní útok na pravotočivou lidskou podstatu je však plíživý, nenápadný. Skrytý pod maskou pomoci lidem, zlepšit jejich životy.

Video - revitalizace vody, Jak přetočit levotočivou energii vody na pravotočivou + zvýšení energie vody

https://www.youtube.com/watch?v=e9vZ4L_DXYs<br>