UVĚZNĚNÉ EMOCE u našich čtyřnohých kamarádů

02.06.2021

Může mít zvíře zaseknuté emoce?

ALE SAMOZŘEJMĚ.

DOKONCE MŮŽE MÍT TAKÉ ZEĎ KOLEM SRDCE

Zvířata s námi komunikují především přes emoce. Jsou vysoce vnímaví na náš tón hlasu, naše nálady, pohybují se převážně v oblasti emočního vnímání. I když "neumějí mluvit". přesto nám velice dobře rozumí. Naprosto přesně poznají, kdy jsme nešťastní, smutní, rozzlobení a přizpůsobí tomu své reakce a nabídnou pomoc. Jsou vždy upřímní, neumí se přetvařovat, mají srdce na dlani a vždy nás dokáží potěšit, uklidnit, zahrnout svou láskou.

"PSÍ ŽIVOT"

Psí či kočičí život...(nejen, chováme spoustu různých domácích zvířátek),  nese dramatické situace, kdy zvířátko zažije nebezpečné situace - např. napadení jiným zvířetem, týrání ze strany necitlivých lidí, nebo zklamání při návštěvě veterináře, který mu provádí pro něj nepochopitelné, bolestivé úkony...

A emoce, je  na světě. Usadí se v podobě negativní energie ve fyzickém těle, a začíná vytvářet škodlivé vibrace, které mohou narušit tkáně těla, zablokovat tok energie a tím bránit normálnímu zdravému fungování orgánů. Může způsobovat díky negativním vibracím přehnané reakce a ovlivňovat tak chování zvířete.

 Páníček ho zklamal, zradil, protože ho nebránil, naopak nechal ho všanc bolesti (zásah veterináře) Při napadení, například jiným zvířetem, se zase například příšerně bál , cítil strach, bezmoc atd atd.

Zaseknutými emocemi bývá nejčastěji 

STRACH, ZKLAMÁNÍ, SMUTEK, OPUŠTĚNÍ, ZRADA

Jelikož zvířata vnímají hlavně emočně, jak bylo řečeno výše, uvězněné emoce mají vliv především na jejich psychické projevy. Po nepříjemných zkušenostech se mohou bát lidí, mohou mít nedůvěru k dětem, které s nimi zacházely necitlivě, mohou po zlé zkušenosti odmítat poslušnost páníčkovi, a to nejen  při dalších návštěvách lékaře či psího salónu = výchozí prožité negativní situaci.

Navíc - zaseknutá emoce ovlivňuje svou negativní vibrací místo (orgán, tkáň) kde se zasekla, a zvířátko může trpět zdravotními problémy.


LZE UVOLNIT UVĚZNĚNÉ EMOCE ZVÍŘAT???

Samozřejmě, že ANO. 

Po uvolnění zaseknutých emocí u vašeho čtyřnohého miláčka dochází k velkému otevření jeho povahy. Může být opět přítulné, odvážné, veselé... Rovněž případné zdravotní problémy, které mohly být způsobeny negativním vibrováním uvězněné emoce, se dávají na ústup, dochází k převibrování organizmu a návratu ke zdraví

Provádíme naprosto stejným způsobem jako u lidí, přes hlavní meridián vedoucí přes páteř zvířete. Testování provádíme na páníčkovi, stejně jako kontrolu kineziologickým svalovým testem, zda byla emoce úspěšně odblokována. Druhý způsob - odblokování přes páníčka a jeho hlavní meridián. Třetí způsob - pomocí kvantové terapie. Poslední varianta - odblokování emoce zvířátka, které není fyzicky přítomno  přítomen je pouze páníček, či majitel - NA DÁLKU.

EMOČNÍ DETOX vašeho čtyřnohého kamaráda si můžete objednat zde:

Cena za služby: 1. diagnostika - vytestování přítomných emocí, určení místa, kde se emoce zasekla, určení o kterou emoci se jedná a doby, kdy se emoce zasekla, dále vytestování, zda je přítomna hradba kolem srdce - 500,- Kč / v ceně diagnostiky je uvolnění jedné emoce zdarma

2. cena za zpracování - uvolnění další jednotlivé emoce - 200,- Kč,