Jaký je váš BIOLOGICKÝ VĚK?

11.03.2022


KOLIK JE VÁM LET

z pohledu nikoli věku chronologického/fyzického, ale z pohledu věku biologického, z pohledu vaší "ŽIVOTNOSTI"

BIOLOGICKÝ VĚK se může hodně lišit od vašeho věku fyzického

AKTUÁLNÍ BIOLOGICKÝ VĚK

Porovnání biologického věku s tím fyzickým - chronologickým - (to znamená věku od narození do současnosti) často přináší zajímavé, i když ne právě veselé poznatky. Váš biologický věk vůbec nemusí odpovídat tomu skutečnému. Tělo každého člověka stárne jinak. Nezřídka může být u čtyřicetiletého člověka definován mozek padesátníka a plíce šedesátníka, ale samozřejmě se objevují i opačné a mnohem povzbudivější výsledky.
 Rozdíl mezi chronologickým a biologickým věkem může být až dvacet let, a to i u jednotlivých orgánů, protože i v tomto případě všechno souvisí se vším. Průměrný rozdíl biologického věku oproti fyzickému bývá v průměru +,- 5 let na obě strany.

Rychlost stárnutí je sice zakódována v DNA, avšak více než 90% ovlivňuje strava, fyzické aktivity, duchovní rozpoložení, spánek... Se stárnutím je spojeno zhoršování zdravotního stavu a výskytu nemocí. 
Vzhled odráží zdraví a zdraví koresponduje s tím, jak se o sebe člověk stará. 
Tato myšlenka samozřejmě není ničím nová.


Nová je jen současná situace.

Dnešní doba vlivem vakcinace razantně ovlivňuje a ochromuje náš chronologický věk díky vyřazení schopnosti těla obnovovat - reprodukovat nové buňky v DNA. Díky hrotovým proteinům, kterými jsou zaplavena těla jak očkovaných, tak při proočkovanosti populace kolem 70%, i neočkovaných lidí, přestává tato přirozená funkce těla OBNOVA BUNĚK V DNA - fungovat. A aby toho nebylo málo, současně se pod vlivem HP /hrotových proteinů, spik proteinů/ vypínají ochranné geny jako jsou např. protirakovinné geny TP53, či BRCA1A. K tomu  se navíc v krvi  tvoří krevní mikro sraženiny. 

           Více info - zde: CO KDYŽ JE TO PRAVDA ...máme se bát hrotových proteinů?


A tak je jistě na místě cílená ochrana před HP, které jsou zodpovědné za stárnutí buněk a rozbíhání nemocí. Zkombinováno s tvorbou krevních mikro sraženin, opět díky přítomnosti HP v tělech, je důležité přiložit ruku k dílu a aktivně se zasadit o své ozdravění.

 

K dispozici je již  audio nahrávka (verze pro kvanťáky i nekvanťáky)

OČISTA KRVE OD KREVNÍCH MIKROSRAŽENIN A DALŠÍCH NEČISTOT 


více info k audio nahrávkám + možnost objednávky 

 zde: NÁSLEDKY VAKCÍN  - způsoby pomoci. Co je nového? PŘEČTĚTE SI NOVINKY


Pro omlazení - snížení vašeho biologického věku je rovněž k dispozici nahrávka

SARKOFÁG - OMLAZOVACÍ LŮŽKO

Samozřejmě záleží na tom, od čeho se "odpichujeme" a jaký je náš 

aktuální  BIOLOGICKÝ VĚK. 

Biologický věk lze zjistit  kineziologickým svalovým testem,  stejně jako lze vytestovat stav střevního mikrobiomu - na kolik procent pracuje a kolik mu je let. 

Laboratorní testy pro určení biologického věku, střevního mikrobiomu, i další testy lze absolvovat u různých společností a laboratoří, nevýhodou jsou však vysoké.

Ceny testů si můžete prohlédnout a rovněž udělat objednávku např. u spol. cerascreen.cz 

https://www.cerascreen.cz/collections/samodiagnosticky-testy

Laboratorní test na střevní mikrobiom - objednat lze zde: https://janacekanka-harmonel.harmonelo.shop/microbiome-test-c26/

Kineziologický svalový test (určení biologického věku, či střevního mikrobiomu)

- objednat lze zde: Kontakt


A co když je váš biologický věk o mnoho vyšší, než ten fyzický???

CO SE S TÍM DÁ DĚLAT?

Na prvním místě je vždy zlepšení životosprávy, zařazení pohybu, zkvalitnění spánku, odstranění stresu. Máme ale také další možnosti OMLAZENÍ A SNÍŽENÍ NAŠEHO BIOLOGICKÉHO VĚKU.

SEZNAMTE SE SE SARKOFÁGEM

OMLAZUJÍCÍM VIRTUÁLNÍM LŮŽKEM

aneb...pojďte si hrát

Tato technika zahrnuje použití

- kvantové vlny

- vizualizace

- léčivá vibrační čísla

SARKOFÁG - SNÍŽENÍ BIOLOGICKÉHO VĚKU A OMLAZENÍ NA VŠECH ÚROVNÍCH FYZICKÉHO TĚLA, včetně OMLAZENÍ HLAVNÍCH VNITŘNÍCH ORGÁNŮ

A jak to celé funguje?

Každá myšlenka uvnitř nás vytváří VIBRACE. Silou myšlenek a své vizualizace můžeme změnit k lepšímu mnoho různých věcí. Využijme tuto schopnost - vědomé zaměření myšlenky - k vytvoření léčivé vibrace k omlazení, ozdravění, oživení. Přidáme působení kvantového pole a zapojíme svou vnitřní schopnost vizualizace.

Můžeme také přidat jako ladičku léčivé vibrační číslo k podpoře a k maximálnímu účinku. MYSL každého z nás je hmotná. Atomy v molekulách, které tvoří mozkové neurony, vytváří přenosové vibrační a rotační pohyby. Proces myšlení je nutně doprovázen VYZAŘOVÁNÍM /VIBRACEMI. To ovlivňuje silové linie magnnetických a gravitačních polí, a tento proces je okamžitě účinný.

Nevěříte? Za vyzkoušení nic nedáte a výsledek vám může velice příjemně překvapit, tak proč nezkusit občas něco "šíleného" :-)

Podobnými vizualizačními technikami a zhmotňováním myšlenek lze provádět i jiné mentální "operace", či si touto technikou můžete znovu vytvořit vyoperované orgány, či chybějící zuby - případ z praxe - zde :NOVOTVORBA ORGÁNŮ   aneb, jak si "vypěstovat"     NOVÉ KRČNÍ MANDLE


Něco pro ty, kteří mají rádi čísla..


ROZDĚLENÍ VÝVOJE ČLOVĚKA PODLE VĚKU

Dětský věk - Od 0 do 14 let

Dítě, kojenec - Narození - 1 rok života

Rané dětství: - od 1 do 24 měsíců života

Druhé dětství - od 2 do 6 let

Třetí dětství - Od 6 let do začátku puberty

Puberta a dospívání - Od vývoje sex. znaků až do 22 let

Časná dospělost - 22-39 let

Druhý dospělý věk - 40-59 let

Třetí věk - 60-75 let

Čtvrtý věk - 75-90 let

Pátý věk - > 90 let