TYPY  lidských energetických UPÍRŮ

08.03.2019

TYPY LIDSKÝCH ENERGETICKÝCH UPÍRŮ

Jak poznat energetického upíra ?

1. TYP - tento člověk neustále pociťuje nedostatek komunikace. Pořád by se chtěl nacházet v blízkosti lidí, k někomu se tisknout, stále s někým hovořit. Nejsou-li v okolí zrovna žádní lidé, může tento upír pociťovat něco jako hlad po informacích. Tento typ se vyskytuje často mezi staršími lidmi.

2. TYP - je jím člověk nešťastný nebo si na nešťastného hraje. Na všechno si stěžuje a nadává. Hledá někoho, kdo by ho litoval, a jakmile ho najde, přisaje se k němu a vysává z něho spolu s lítostí také potřebnou energii.

3. TYP - je velmi nebezpečný, protože své činy zastírá láskou. Nechává druhé, aby se do něho zamilovávali, a bez okolků využívá jejich energie. K tomuto typu patří též sexuální upíři, kteří se nabíjejí energií hlavně na úkor partnerů.

4. TYP - je typ velitelský, většinou pánovitý vedoucí. Takový jedinec disponuje mocí a opíjí se svou schopností ovládat lidské osudy. Dárci, kterým odebírá energii, se pro něho mohou stát prakticky všichni jeho podřízení.

5. TYP - je rodinný upír. Tito upíři obyčejně vyrůstají z rozmazlených dítek. Od dětství si zvykli dostávat vše, co chtějí, aniž by cokoli dávali zpět. Odejdou-li z domova, přenášejí si své špatné návyky do nové rodiny, přičemž odsávají energií od své ženy nebo muže, dětí nebo rodičů.

Tento druh vampirizmu je zřejmě nejnebezpečnější, protože všechno, co se děje mezi upírem a dárcem, probíhá za dveřmi jejich domova, a tudíž v uzavřeném prostředí, kde vzniká jednotný uzavřený energetický systém, jejž upír zhusta využívá.

Určitou ochranou proti nim je vyhnout se kontaktu s nimi, nedopřávat jim sluchu, udržovat si osobní energetickou ochranu. 

Pokud již máme "svého" energetického upíra, je účinné pravidelně provádět OCHRANU - ROTUJÍCÍ ZRCADLA, která tyto kabely odstraňuje, nejen, tato technika vás zároveň chrání před útoky dalších nízkých energií...více k zrcadlům zde: ROTUJÍCÍ ZRCADLO očista a ochrana aury s ochranou proti útokům černé magie

VHODNÁ JE TAKÉ CELKOVÁ OČISTA AURY A ČAKER, jejíž součástí je odpojení energetických kabelů