CHRONICKÁ ÚNAVA?

22.12.2020

BÝVÁTE ČASTO UNAVENÍ ?

A VÍTE CO MŮŽE STÁT ZA VAŠÍ ÚNAVOU?

  1. 1. MÁLO ENERGIE V AUŘE
  2. 2. ROZLADĚNÉ ČAKRY
  3. 3. PŘÍTOMNOST NÍZKÝCH ENTIT V AUŘE
  4. 4. ENERGETICKÉ KABELY K JINÝM LIDEM
  5. 5. POBYT VE ŠKODLIVÝCH ZÓNÁCH 


1. NEDOSTATEK ENERGIE V AUŘE

Velikost aury zdravého člověka - má být jeden metr a více. Při dlouhodobě malé auře vzniká syndrom chronické únavy a rozbíhají se zdravotní problémy. Energii v auře zvyšují energetická cvičení, pobyt v přírodě, slunce a láska. 

Existují také nabíječky aury - vysoko vibrační čipy, které dokáži energii do aury "pumpovat" NEPŘETRŽITĚ ZA VÁS.  Dají se nosit přímo na těle - v auře - v podobě náhrdelníků, náramků či hmatek. 


2. TEMNÉ ENERGIE, ENTITY, ENERGETICKÉ KABELY, UŘKNUTÍ

V auře můžeme "hostit" různé druhy potulných astrálních bytostí, živících se naší energií, dále také astrální larvy/vzniklé z našich závislostí/ a astrální parazity/, kteří parazitují na každé negativní myšlence/ Mohou zde být také temné energie, které si vyrábíme svými nízkými emocemi, a ty jsou pak vstupní branou pro různé potulné astrální bytosti a duše, které se rovněž přiživují na naší energii, a mohou zároveň ovlivňovat i naše chování. 

V auře na čakrách mohou být také energetické kabely, kterými jsou na nás napojeni různí lidé, se kterými jsme řešili či řešíme problémy. Přes tato vlákna, či přímo kabely, nám mohou rovněž naši energii odsávat /energetičtí upíři/.

Dále může být v auře přítomno uřknutí od nepřejících lidí, které může způsobovat nemalé problémy, a rovněž nás energeticky oslabovat. Vyjímkou dnes není ani prokletí, které může být z tohoto života, nebo jste si jej mohli přetáhnout z života minulého.

3. ROZLADĚNÉ ČAKRY

Čakry - nadechují a vydechují energii. Při zablokování nemůže tělo tuto energii vstřebávat. Čakry se blokují buď z důvodu zdravotního problému pod čakrou, nebo z důvodu psychického, souvisejícího s tématem dané čakry. Je třeba odstranit problém, aby byly čakry plně funkční, což většinou trvá delší dobu. Proto je vhodné si čakry cvičením harmonizovat a urychlovat tak odstranění problémů.

4. ŠKODLIVÉ ZÓNY

Na stav našeho zdravotního stavu mají vliv také škodlivé zóny.

Mohou to být

1. geopatogenní (vychází ze země), patogenní (hlavně elektrosmog, vyzařování přístrorů, wifi, PC, mobil, mikrovlny...) psychogenní zóny v místě, kde se pohybujeme. Nejvíce nás ovlivňují škodlivé zóny v práci, kde trávíme okolo 8 hodin a také doma, především při spánku. Tyto zóny mají destrukční účinky na naši radiovitalitu ( energii těla), na imunitu, mohou být zodpovědné za různé zdravotní problémy... Zóny lze vyčistit pomocí kvantové vlny, nebo energií Reiki. Není tedy nutné se stěhovat, či přemísťovat nábytek a nemusíme zůstávat pod jejich vlivem

.

SHRNUTO A PODTRŽENO

ZPŮSOBY A POMOCNÍCI PŘI NEDOSTATKU ENERGIE

1. CVIČENÍ NA ZVÝŠENÍ ENERGIE V AUŘE

2. CVIČENÍ NA HARMONIZACI ČAKER

3. TACHYONY s ENERGETICKÝMI ČIPY - NABÍJEČKY AURY ATĚLA

4. OŠETŘENÍ PŘÍSTROJŮ POHLCOVAČI ELEKTROSMOGU -

VYSOKO VIBRAČNÍMI ČIPY

5. VYČIŠTĚNÍ MÍSTA, KDE ŽIJEME A PRACUJEME OD ŠKODLIVÝCH ZÓN

5. POBYT V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI

6. LÁSKA