Co se dá dělat, když se člověk ZTRATÍ V TEMNOTĚ…

18.08.2022

 Ráda sdílím případ pana Jiřího, který již JE na cestě zpět k NORMÁLU a možná...ještě dál :-)

Vyplněný formulář z www.janacekanka.cz

"Dobrý den, je toho hodně co bych vám chtěl napsat, ale přiznávám, že nevím jak začít. Před 3,5 roky jsem měl autonehodu, krátce na to zemřela maminka...na Štědrý den náhle... a od té doby se cítím často mizerně. Kolem domu, kde bydlím s rodinou, neustále nacházím divné předměty jako kosti, hlínu, nitě, uzly, zvířecí srst, hřebíky atd. Je toho spousta, pozoruji to minimálně již rok a půl.

Při přibývajícím měsíci až do úplňku se dějí divné věci, a to pravidelně každý měsíc. Po posledním super úplňku ve štíru, cítím stále úzkost a strach. Není mi dobře po psychické, ani fyzické stránce. Moc vás prosím o radu nebo pomoc."

S pozdravem Jiří Andrt

POMOC BYLA POSKYTNUTA NA DÁLKU, BYLA ODVEDENA DUŠE ZEMŘELÉ OSOBY A ZPRACOVÁNO TRAUMA ZE SMRTI MAMINKY - PŘI OSOBNÍ TERAPII, ZPRACOVÁNY BYLY UVĚZNĚNÉ EMOCE A ODSTRANĚNA ZEĎ KOLEM SRDCE. NÁSLEDOVALA OČISTA BYTU.


PROVEDENA - CELKOVÁ OČISTA ČAKER I AURY. ZPRACOVÁNA BYLA VZPOMÍNKA NA SMRT MAMINKY (technikou EFT a kvantovou očistou), duše odvedena do světla. NÁSLEDNĚ BYLA PROVEDENA OČISTA BYTU OD ŠKODLIVÝCH ZÓN /geopatogenních, patogenních, psychogenních + odstranění temných energií z prostoru, zvýšení energie a prozáření světlem./ (kvantová očista prostoru).  

DÁLE BYLA ODSTRANĚNA - Zeď i skrytá zeď kolem srdceRovněž byl proveden emoční detox -byl eliminován balík uvězněných emocí v těle. Ze 131 zaseknutých emocí zbylo 53, které jsou pro pana Jirku důležité a proto se musí odhalit, zpracovat, pročistit a až poté půjdou rovněž odstranit...již nelze na dálku, je zapotřebí osobní konzultace.


A JAK VŠE VNÍMÁ PAN JIŘÍ?

"Po očistě aury a odvedení všech entit v červnu, které paní Čekanová prováděla na dálku, se mi o 180 stupňů otočil život. 
Žádné deprese!!! 
Každý den je sluníčkový. 
Směji se, rozdával bych lásku, KONEČNĚ ŽIJI :-)

V Srpnu 2022, po první osobní terapii, opět úžasný pocit. Paní odvedla duši zemřelé osoby - mé maminky, což byl pro mě opravdu silný zážitek.

Dnes byla provedena očista mého bytu. Po příchodu domů jsem měl pocit, že jsem v úplně jiném světě. 
SVĚTLO, KLID, LÁSKA.

Můj pes je jak vyměněný. Jano jste úžasný člověk s dobrým srdcem. Za mě, i za celou rodinu, moc a moc děkuji."

Jirka A.


Zajímá vás, co vše dostalo pana Jirku do těžké situace?

VÝSLEDKY DIAGNOSTIK

"NÁLEZ" diagnostiky aury a čaker - všechny čakry - rozladěné, velikost aury - 2 cm, v auře trhliny a díry, energie - destruktivní - levotočivá, celková energie těla - pouhých 2740 bovisů...z potřebných minimálních 6000.
 Nález z aury - přítomny - temné energie, astrální larvy a parazité...(parazitují na každé negativní myšlence), dále jedna duše zemřelé osoby (maminka), dále v auře "hodovalo" 12 diskarnátů, démonické i satanské síly, démon a rovněž satan. V zádech bylo celkem 6 energetických dýk, přítomno bylo rovněž prokletí, které si pan Jiří přinesl z minulého života. V těle bylo nalezeno celkem 131 uvězněných emocí, z toho 3 z prenatálního období. Jiří byl rovněž "majitelem" zdi kolem srdce a navíc také skryté zdi.

NENÍ DIVU, ŽE SE PAN JIŘÍ CÍTIL "POD PSA"...

Naštěstí...je to již minulost :-)


Pokud máte podobné pocity a problémy jako pan Jiří, můžete se ozvat zde:

Kontakt