PŘÍPAD KUBÍK - případ z praxe noční děsy, vysoké horečky

06.08.2021

PŘÍPAD KUBÍK - případ z praxe

OPAKOVANÉ VYSOKÉ HOREČKY PŘES 40C - 1-2 x do měsíce, boláky na rtech

+ NOČNÍ DĚSY z přítomných entit v pokoji.

Věk - 5,5 roku, malý se bojí tmy a nechce spát sám v pokoji.

Rodiče si neví rady - popis jedné noci - "to co se dělo dnes v noci bylo příšerné. Kubík byl mimo, třásl se a furt ukazoval na něco a říkal. TAM JE, TAM JE. Jsme z toho už zoufalí. Je nám syna líto. Jsme s manželem bezradní, vyčerpaní psychicky. Ubíjí nás to, že nevíme jak mu pomoct.


Zapeklitá situace. Malý byl v začarovaném kruhu opakujících se vysokých teplot, ke kterým  nebylo možno najít důvod a tím pádem ani pomoc. Zároveň jej trápily noční děsy, kdy klučina viděl v bytě duši zemřelé osoby a přítomné nízké entity, které jej vždy vystrašily k smrti a s ním i jeho rodiče, kteří byli z celé situace již zoufalí a naprosto bezradní.

Kubíka jsem nejdříve zkontrolovala na Oberonu, který ovšem potvrdil, že jde o naprosto zdravé dítě. Poté jsem pomocí kineziologie provedla diagnostiku aury a čaker, kde už byl stav podstatně horší. Prcek měl čakry zablokované, v auře sídlily nízké entity od diskarnátů až po démonické síly, temné energie, astrální parazity, bylo přítomno uřknutí i prokletí. 

POUŽITÉ TECHNIKY
Pomocí kvantové terapie jsem provedla celkovou očistu jak čaker, tak aury, zrušila uřknutí s prokletím, odstranila nízké entity, astrální larvy i parazity. Doplnila energii do aury i do těla a malého poslala domu s homeopatem Belladona. Na krk dostal nabíječku aury.


Následovala práce na ložnici. 
Diagnostika prostoru ukázala naprosto nevhodné prostředí.
/diagnostika ložnice byla provedena podle zaslaného plánku na dálku, pomocí kineziologie a kyvadla/
DIAGNOSTIKA LOŽNICE:
V místnosti byly přítomny všechny typy škodlivých zón
Geopatogenní zóny - 27%
Psychogenní zóny - 89% !!!
Patogenní zóny - 68%


V prostoru byla přítomna duše zemřelé osoby, navíc byl prostor prosycen démonickými a satanskými silami.
Energie v ložnici byla přímo "mrtvolná", pouze 380 bovisů !!!

Následovala kvantová očista ložnice a odvedení duše zemřelé osoby.
/tato služba byla rovněž provedena na dálku, přes červí díru, pomocí kvantovky/

Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.
Rodiče píší - "Oznamuji, že Kubík spí v noci jako andílek a teploty poprvé vůbec nepřišly. Boláky na rtech jsou pryč." Malý konečně mohl do školky.

CELÝ PŘÍBĚH KUBÍKA - popis maminky a důvod k zamyšlení...

Kubík byl zdravé batole. Neměl žádné rýmy, kašle , alergie, ekzémy, angíny,,, Pouze 1 x chytil cca v 1,5 roce 6-tou dětskou nemoc, což je horečka a celý se osypal. Zmizelo to však rychle. Do 2,5 let byl naprosto zdráv. V 15 měsících měl být očkován živou vakcínou MMR - Priorix. Měla jsem z toho veliký strach a před touto vakcínou jsem měla opravdu respekt. Odložila jsem proto očkování co nejdéle to půjde i kvůli jeho veliké hyperaktivitě - tedy před nástupem do školky. Vakcína byla povinná, tak nám nic jiného nezbývalo, ale v nitru jsem měla zlé tušení. V 2,5 letech v květnu očkování dostal. Brali jsme homeopatika . Po 10 dnech zimnice, 41 horečky a spalničková vyrážka úplně všude. Trvalo to cca 5 dní - tento stav a pak to odeznělo. Naše doktorka konstatovala, že to je v pořádku a klasický stav po očkování, což si nemyslíme.
Bohužel syn začal dostávat horečky každý měsíc. Vždy vysoké 40 st., které trvají 3 dny - bez jakýchkoliv jiných potíží (kašel, rýma, průjem) Nic - jen ty horečky. Tento stav trvá dodnes - bohužel. Akorát se změnilo to, že už to mívá každých 14 dní. Ze začátku jsme každý měsíc jeli na středisko, kdy doktorka dělala všechna možná vyšetření - odběry krve, výtěry z krku, rozbory moči , ale vždy vše negativní. Akorát je vždy zvýšené CRP - čili nějaký zánět v těle. Jednou syna dokonce odvezla záchranná služba, naměřili 41,5 horečky, ale jelikož nevykazoval nic jiného než horečku, pustili nás z nemocnice domů. Doktorka nám už asi po roce řekla ať už na středisko ani nejezdíme, že to zvládneme sami a zase to do 3-4 dnů odezní. Také jsme byli na alergologii - imunologii, kde mu dělali klasické vyšetření. Alergo v pořádku, imuno - nějaký zánět v těle. Místo aby to imunolog řešil, poslal nás zase o dům dál na ORL , kde nás určitě poženou na odstranění mandlí, což my už absolvovat po našich zkušenostech se starším synem nechceme. Ještě se zmíním, že ataka horečky přijde vždy nečekaně za plného zdraví - Kubík vždy řekne, že mu je zima - už to na sobě cítí. Při horečce má také vždy boláky na rtech. Vždy dostane "hodinovou" silnou zimnici a po ní vylétne horečka i přes 40. Pak srážíme Panadolem, Nurofenem.
Po těch 3 - 4 dnech, když to skončí tak se celý týden z toho dostává. Je bílý, studené nohy a ruce.
V nějakých diskuzích, kde popisovaly své zkušenosti maminky, které mají stejný problém jako my, tak psala jedna maminka, že synovi pomohlo REIKI a horečky se již několik let neobjevily.
Je nám syna líto, jsme s manželem bezradní, vyčerpaní psychicky. Ubíjí nás to, že nevíme jak mu pomoct. Proto bychom Vás chtěli poprosit, zda by jste Kubíkovi mohla nějak pomoci.
Bohuslava Fejfárková