Zdravý duch

NÁBOŽENSTVÍ

06.10.2018

V božském smyslu je smysluplné být bez náboženství, osvobozen od náboženství, ale zároveň v pravdě, ve světelném proudu a přijímat to, co je, a ne to co by mělo být.

jsou jimi naše nízko vibrační emoce jako je zlost, lítost, nenávist, závist, závislost, ale také strach, smutek, stres, neschopnost odpustit ( skrytá zloba ), stud... a všechny další nízko vibrační emoce.

Automatická kresba je kresba neovlivněná rozumem a vědomím, ruka kreslí jakoby sama, je vedena podvědomím. Člověk se musí úplně uvolnit a odpoutat od toho, co dělá. Každý člověk zobrazuje to, co je zrcadlem jeho vnitřního já, jeho poznání, způsobu myšlení, nasměrování na životní cestě. Chce-li léčit, kreslí diagnosticky, chce-li rozdávat radost,...

Reiki

15.02.2018

Mezi veřejností stále převládá neinformovanost a zmatek. Abychom mohli používat tuto vesmírnou energii,není zapotřebí být účastníkem žádné víry ani společenství, čímž se tento systém stává dostupným naprosto každému. Doba se vyvíjí, naše planeta prochází duchovním osvícením. Všimněte si, kolik lidí se začíná tímto směrem rozvíjet.

ENERGETIČTÍ UPÍŘI A DÁRCI Z ŘÍŠE ROSTLIN, ZVÍŘAT A LIDÍ
Jen málokterý člověk se dokáže vědomě nabíjet - odebírat energii z přírody a z vesmíru pomocí energetických těl (aury, čaker), díky nimž se tělo naplňuje energií.