Případ VERONIKA - VZESTUP po úrovních vědomí

19.10.2021

VZESTUP PO ÚROVNÍCH VĚDOMÍ - KROK ZA KROKEM

Paní Veronika - listopad 2020 - vstupní kalibrace 175,
září 2021 - kalibrace NAD 500!!! s tachyonovou energií 593, bez tachyonu - 448


Paní Veronika se poprvé objevila u mých dveří v listopadu 2020. Řešila tehdy zásadní zdravotní problémy. Vzhledem k závažnosti situace cítila veliké obavy, nejistotu z budoucnosti a ochromující strachy. Energie jejího těla se pohybovala pouze kolem 2000 bovisů. Na své cestě už vyzkoušela řadu terapií, ale mnoho z nich nezafungovalo. Nesla si tedy s sebou spoustu nezpracované emoční zátěže a nevyřešených věcí. K nim se přidávaly i nízké emoce plynoucí ze situace kolem nemoci. Její energetický a vibrační stav byl v tuto dobu silně oslabený.

https://www.youtube.com/watch?v=n5dLSu2QRSw


Osobní kalibrace byla na úrovni 175.

Celý její příběh si můžete přečíst zde: Jak dlouho trvá CESTA ZE DNAMožná Vám její zkušenost a použité techniky napoví, jak byste se i Vy mohli vymanit z problémů a vyšplhat po kalibračním žebříku.

My se ale zaměříme na ukázkový vzestup Veroniky po stupních osobní kalibrace, který svým nasazením, učením a pílí dokázala během jednoho roku uskutečnit.


POMOCNÍCI:

1.TACHYONY - pomáhají s duchovním postupem, otevírají dveře do vyšších dimenzí

2. VYSOKO VIBRAČNÍ ČIPY- nabíjejí tělo a auru vibracemi, zvyšují bovisy, rozšiřují auru

3. POUŽITÉ TECHNIKY-v počátku z mé strany - EFT (emoční akupunktura bez jehel - zpracování bolestných zážitků a vzpomínek), uvolnění uvězněných emocí z těla, odstranění zdi kolem srdce, odblokování škodlivých programů z podvědomí a nahrazení pozitivními, kvantové očisty, kvantové vlny, výuky harmonizačních cvičení a dýchací techniky WHM...

Veronika se vrhla do učení a absolvovala všechny kurzy, které byly dostupné (Kvantovou terapii, EFT, Léčivá čísla, Reiki, Kineziologii, vnitřní kyvadlo, práci s čakrami, aurou, práci s ezoterickými pomůckami-virgulí a kyvadlem...)

Po každém kurzu byla její kalibrace o několik bodů vyšší.

Vše hned denně poctivě praktikovala (cvičení na harmonizaci čaker, kvantovou očistu, cvičení na zvýšení energie, ochranná rotující zrcadla, dýchací techniku WHM...).

Staly se součástí jejího nového života.


Osobní zpověď

"V úrovni kalibrace 175 jsem cítila většinu času strach /vibrační úroveň 100/. Strach z nemoci, strach ze smrti, strach z toho, co se mnou bude. Snažila jsem se s ním pracovat, někam ho předat, vypustit, utlumit, ale vinul se doslova všemi minutami mých dnů. Byl všudypřítomný. Číhal na mě jako na děti číhají strašidla pod postelí. Události okolního světa se mne dotýkaly, jejich tlak mě ohýbal. Někdy jsem byla jako korouhvička ve větru - bez možnosti zůstat v klidu, když kolem bouří neklidné mraky. Cítila jsem se křehká, zranitelná a nekrytá. Viděla jsem v dálce na obloze hvězdy, malá světýlka naděje, ale byla tak daleko, že jsem se v jejich paprscích nemohla zahřát. 
Byla jsem tvůrce i oběť, často jsem nevěděla, proč a jak se věci dějí.

V KALIBRACI 225
...S rostoucí kalibrací -naměřená úroveň 225 - přicházela postupně vnitřní lehkost, úleva a možnost volného dýchání. Objevila se znovu radost a vnitřní klid. Jak jsem "pracovala", odhazovala a pouštěla staré bolesti a křivdy, cítila jsem neskutečný dar, který mi přineslo odpouštění. 

A DALŠÍ SCHŮDEK - KALIBRACE 285
Tím hlavním rysem rostoucí kalibrace - úroveň 285 , červenou nití celého příběhu, který u sebe vnímám, je potřeba pravdivosti. Nejenom k okolí, i sama k sobě, ve všem. Jako by stála nad vším. Cítím v sobě barometr své pravdivosti a učím se jej ctít... Ano, nevyklidila jsem myčku, ne proto, že bych byla unavená, ale byla jsem v tu chvíli líná... Potřebuji být pravdivá v každém okamžiku, hlavně sama před sebou, lépe se mi pak žije. I malé nuance hrají roli. 

KALIBRACE 380
Opravil se mi můj vnitřní kompas. Vnímám neskutečně citlivě, když sejdu na chvilku ze své cesty. Když neřeknu přesnou pravdu, když sklouznu do starých vzorců, když ublížím (většinou nechtěně) slovem či myšlenkou.
A také přestávám hledat "tam venku". Vnímám situace jako související s něčím "tam uvnitř mě", i když často ani netuším s čím. Vnímám, že věci proti mně (zdánlivě), nejsou proti mně.
...
V úrovni kalibrace kolem 500 (s pomocí tachyonů) cítím spousty lásky.

Miluji

Otevřeněji než kdy dřív tu nálož lásky vypouštím ven na své okolí (což určitě souvisí i se zrušením Zdi kolem srdce). Nehlídám má dáti/dal. A svobodně a bez očekávání dávám a vím, že ve Vesmíru je rovnováha, takže si nemusím počítat své křivdy a zásluhy. Všechno se srovnává. Občas jsem obdarována obrazem, který vystihne hlubší podstatu reality, jako kdybych se mohla podívat pod povrch. Příroda kolem mě září a vibruje. Víc voní. Jsem opatrnější, nechci ublížit Životu. Jemně sundávám mravence, dívám se, kam v trávě šlapu. 

Někdy (ale zatím je to jen jako krátká možnost líznout si aspoň trošilinku Božské zmrzliny) cítím to, co vím.

Dospěla jsem k pocitu, že i kdyby tohle byl "konec", stálo to za to. Všechna ta práce. Ten pocit, když můžete odejít s čistým štítem. Se srovnanými vztahy. S láskou a hladkostí s druhými.

Ale nejsem svatá. I v téhle úrovni cítím vnitřní touhy - potřebuji ten správný diář a dlouho si ho vybírám na internetu. Nejsem nad věcí, když je doma nepořádek, i když aspoň nevybuchuji jako dřív. Vidím na druhých chyby, které u sebe hledám podstatně déle. Cítím únavu a občas mě něco bolí. Ale všechno je jako by jemnější, laskavější a trvá kratší dobu (zlobení se, nebo čas, než se omluvím)😉