ZBAVENA OKOVŮ  případ z praxe

18.11.2023

Sdílení osvobozující zkušenosti 

  KDYŽ SE NEDAŘÍ...neházej flintu do žita

Můj život v posledních třech letech po přestěhování se do nového bytu  provázela šňůra nešťastných situací, nehod a neustálého pocitu zmaru, smutku, vysílení. Připadalo mi, že se proti mne spikl celý svět. Nepříjemnosti  jsem přitahovala jako magnet. Nic se prostě nedařilo. Vše se hroutilo. Vztahy, práce,.. Energie mi vyschla úplně, "jela" jsem na úsporný režim a přesto jsem i ty nejzákladnější aktivity prováděla s vypětím všech sil. 

Navíc jsem doma začala cítit "cosi" nepříjemného, temného, V obýváku se začaly ozývat divné zvuky, praskání, otevírání dvířek u skříňky. Ze spánku mne probouzel strach a pocit přítomnosti něčeho v místnosti. Po rozsvícení tam samozřejmě nic ani nikdo nebyl.

Měla jsem dvě možnosti.  Buď se objednat na psychiatrii s vyhlídkou užívání psychofarmak a riskovat pobyt na psychárně..., nebo vyzkoušet něco pro mne ne příliš přijatelného. Jsem vědecky orientovaná, vše potřebuji logicky vysvětlit. 

Ovšem to, co se mi začalo dít rozumem prostě vysvětlit nešlo. 

Na internetu na mne opakovaně vyskakovaly stránky  https://www.janacekanka.cz/zkusenosti/ se zkušenostmi lidí které mne zaujaly (náhoda??) 

Ponořila jsem se do článků a bylo jasno. Než navštívím psychiatra, zkusím tuto paní. Recenze se mi líbily a tak jsem se se svým příběhem ozvala s prosbou o radu.

Rozběhl se pro mne naprosto nepochopitelný sled událostí. Paní mi pomocí pro mne neznámých technik podle data narození provedla celkovou diagnostiku aury, čaker, uvězněných emocí, zdi kolem srdce. Na základě náčrtku bytu protestovala prostory bytu a výsledky byly neskutečné. Nebylo divu, že se cítím tak jak jsem se cítila. Měla jsem naprosto vyčerpanou "baterii".  Má energie byla na bodu "chodící mrtvoly"...měla jsem pouze 2570 bovisů, osobní kalibraci hluboko pod 200, zablokované čakry, v auře hodovaly nízké entity, které se živily mou energií. Na sobě jsem měla uřknutí a také prokletí, v zádech spoustu energetických dýk. Kolem srdce byla zeď a v těle 159 uvězněných emocí. K mnoha výsledkům jsem si musela dohledat informace, jelikož jsem nevěděla, co jsou to bovisy, kalibrace, čakry, aura atd. 

Provedená diagnostika mých místností mne trošku uklidnila, jelikož mi výsledky  potvrdily, že nejsem blázen. 

V bytě byly všechny druhy škodlivých zón od geopatogenních, psychogenních i patogenních a navíc zde "žila" duše zemřelého pána, který v tomto bytě před mým nastěhováním skonal a dušička se odmítla vzdát svého prostoru. Díky tomu všemu byla v prostorách bytu naprosto nedostačující energie / 1800 bovisů/, takže mne prostory navíc vysávaly od mé vlastní energie.

Pokusím se to zkrátit, jelikož koukám, že jsem se až příliš rozepsala...

Následovala rychlá náprava. Paní Čekanka, které bych touto cestou moc ráda poděkovala, mi pomocí kvantové terapie a dalších technik provedla celkovou očistu čaker a aury. Odvedla nízké entity, odstranila zeď kolem srdce a začaly jsme se zpracováním uvězněných emocí. Naučila jsem se různá cvičení, abych si sama dokázala zharmonizovat čakry, provádět ochranu před negativitou, zvýšit energii pomocí cvičení proklepávání atd...

ÚLEVA BYLA NEUVĚŘITELNÁ. Jako by ze mne spadly stotunové okovy. Tělem se rozlil již zapomenutý pocit klidu a energie. Nosím sice na krku tzv. "nabíječku aury", kterou jsem si od paní zakoupila, ale získaná energie za to stojí.

Určitě k mému novému "stavu" přispěla také očista místností od škodlivých zón a odvedení duše zemřelého pána (děkuji Čekanko), a tak mohu říct, že si opět připadám spokojeně a světe div se...sled nešťastných událostí, které mne provázely poslední 3 roky, přestal !!!

Nezkoumám proč, učím se vnímat svět opačně, tak jak jsem se to naučila na kurzu Transurfingu a zatím to funguje. Programy, které mi paní uložila do podvědomí, já jim říkám programy štěstí, zatím FUNGUJÍ... Paní Čekanová by mi určitě za slůvko zatím "vycinkala", ale jsem prostě na cestě a cítím, že na správné :-). Vše se začíná obracet v můj prospěch.

A proto bych ráda paní Čekanové touto cestou poděkovala z celého srdce za její práci.

 Pro mne ale práce na sobě teprve začala, jelikož jsem se rozhodla přestat brečet nad tím, jak je svět nespravedlivý a uchopila jsem osud do svých rukou. 

Mám za sebou inspirativní kurz Transurfing, před sebou pak kurz Kvantovky, Emoční detox a kurz Reiki ...a uvidíme co bude dál :-).

S vděčností a láskou Ilona Pěkná


ukázkové video - nabíječky aury

https://www.youtube.com/watch?v=JWxQ4xdQwl0